Teenused

Mööbliekspert Paigaldus OÜ teenused:

Mööbli paigaldamine

Mööbel koosneb alatasa mitmetest keerulistest detailidest, mille kokkusobitamine on omaette teadus. Kuigi Teile võib tunduda, et mööbli paigaldamine on lihtne ja kiire, nõuab see osavust ja täpsust. Kui Te soovite, et Teie ostetud või müüdud mööbel saaks paigaldatud kvaliteetselt, kiirelt ja täpselt Teie äranägmist mööda, siis kutsuge selleks oma ala spetsialistid. Meie paigaldajad on vastava väljaõppega ning piisava kogemustepagasiga.

Lühidalt - mööblimontaaz on teenus, kus meie paigaldame Teie olemasoleva mööbli objektil vastavalt tootega kaasas olnud joonisele. Mööbliks võib olla nii üksik laud kui ka kogu hotelli sisustus.

Mööbli demontaaz on teenus, kus meie võtame lahti teie poolt näidatud mööbli. Esmapilgul võib tunduda lihtne mööblit lahti võtta aga kui on plaanis lahtivõetavat mööblit veel kasutada, siis võib ebaproffesionaalne käsi demontaazi käigus mööblit vigastada, nii et see muutub kõlbmatuks. Seega oleks otstarbekam ja soodsam tellida oma ala asjatundjad.


Vaheseinte paigaldamine

Vaheseinte paigalduse all mõtleme erinevate ruumieraldajate paigaldust, milledeks on:

Vaheseinte paigalduses on oluline, et tooted saaksid paika sirgelt ja tugevalt ning õigete vahenditega. Selleks, et see nii ka läheks on vaja proffesionaalseid paigaldajaid, kellel on antud valdkonnas kogemus ja vajalikud teadmised. Mööblieksperdi paigaldajad on vaheseinu paigaldanud üle 5 aasta ja omavad väga täpset ülevaadet, et kuidas on õige vaheseina paigaldada.


Uste paigaldamine

Teostame erinevat tüüpi uste paigaldust nagu:

Uste paigalduses on oluline, et tooted saaksid paika sirgelt ja tugevalt ning õigete vahenditega. Selleks, et see nii ka läheks on vaja proffesionaalseid paigaldajaid, kellel on antud valdkonnas kogemus ja vajalikud teadmised. Mööblieksperdi paigaldajad on uksi paigaldanud alatest aastast 2005 ja omavad väga täpset ülevaadet, et kuidas on õige uksi paigaldada. Lisaks uste paigaldamisele teostame ka sinna juurde kuuluvat uste tihendamist vastavalt objekti eripärale. Kas siis vahutame, kitime või villatame.


Liistude paigaldamine

Liistude paigalduse all mõtleme erinevate liistulahenduste paigaldust, milledeks on:

Liistude paigalduses on oluline, et tooted saaksid paika sirgelt ja tugevalt ning õigete vahenditega. Selleks, et see nii ka läheks on vaja proffesionaalseid paigaldajaid, kellel on antud valdkonnas kogemus ja vajalikud teadmised. Mööblieksperdi paigaldajad on liiste paigaldanud alatest aastast 2005.


Akende paigaldamine

Akende paigalduse all mõtleme erinevate akende paigaldust, milledeks on:

Akende paigalduses on oluline, et tooted saaksid paika sirgelt ja tugevalt ning õigete vahenditega. Selleks, et see nii ka läheks on vaja proffesionaalseid paigaldajaid, kellel on antud valdkonnas kogemus ja vajalikud teadmised. Mööblieksperdi paigaldajad on aknaid paigaldanud alatest aastast 2008 ja omavad väga täpset ülevaadet, et kuidas on õige aknaid paigaldada. Lisaks akende paigaldamisele teostame ka sinna juurde kuuluvat akende tihendamist vastavalt objekti eripärale. Kas siis vahutame, kitime või villatame.


Projektijuhtimine

Projektijuhtimine on meie poolt pakutav teenus, mille käigus me planeerime Teie poolt valitud mööbli laost objektile transportimise, kokkupanemise ja paigaldamise Teie poolt ette näidatud kohta.

Projektijuhtimise käigus viime end kurssi projekti detailidega. Esiteks uurime objekti eripära, vaatame üle korrused, toad jne. Seejärel organiseerime mööbli transpordi objektile. Kui mööbel on jõudnud objektile, siis korraldame mööbli laialiveo vastavalt spetsifikatsioonile objektil. Seejärel alustavad Meie spetsialistid mööbli kokkupanemist. Peale mööbli paigaldamist koristame ning anname objekti kliendile üle. Objekti üleandmise tõestuseks on vastuvõtmis/üleandmis AKT. Vajadusel teostame ka muu dokumentatsiooni mis on erinev riigiti.

Projektijuhtimise teenust saab tellida erinevas mahus vastavalt vajadusele ja projekti eripärale. Mööbliekspert võimaldab TEIL juhtida paigaldust oma kontorist laua tagant!


Transport

Meilt on võimalik tellida ka transporti.

Pakume Teile vedu uksest ukseni, mis tähendab vedu mööblitootjast kuni Teie poolt antud mahalaadimisaadressini. Transpordi juurde pakume ka meie poolset tööjõudu, kes tõstavad mööbli peale ja paigutavad ka laiali Teie poolt etteantud aadressil.